Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program partnerski

Włącz się do programu partnerskiego i zarabiaj z VELL

XXI wiek to nieustanne zacieranie granicy między konsumentami a producentami, a także reklamodawcami i odbiorcami. Fenomen Social Media pokazuje, że odpowiednio wykorzystany potencjał społeczności może przynieść olbrzymie korzyści. Dlatego sklep internetowy VELL ma możliwość korzystania z potencjału blogerów, YouTuberów czy swoich obecnych klientów i angażowania ich w promocję Twojego e-biznesu oferując udział w programie partnerskim.

Czym jest Program Partnerski?

Program partnerski inaczej nazywany marketingiem afiliacyjnym to model współpracy sklepu internetowego z influencerem (np. blogerem, wydawcą treści), w którym w zamian za promowanie Naszego sklepu VELL.PL w mediach (social media, blogi, YouTube, fora internetowe), co w efekcie przekłada się na pozyskane zamówienia, wypłacamy partnerom prowizje. Rozliczenia prowadzone są w modelu PPS (Pay-Per-Sale), więc sklep płaci tylko za efekty. 

 

CO OFERUJE PROGRAM PARTNERSKI VELL?

  • Kody rabatowe

Każdy partner posiada swój kod rabatowy, dzięki któremu jego znajomi zyskują zniżki podczas pierwszego zakupu. Ta technika tzw. Growth Hacking Marketingu. Od teraz i Ty możesz zastosować kody rabatowe w programie partnerskim.

  • Moduł wypłat gotówkowych

Prowizja zostanie naliczona Partnerowi po 14 dniach, po zakończeniu transakcji. Partner może zlecić wypłatę przy stanie konta co najmniej 10 zł. 

  • Rozbudowany panel partnera

Po zalogowaniu do panelu, Partner ma dostęp do swoich statystyk, naliczonych prowizji czy kodów rabatowych. Z poziomu panelu może przygotować linki do poleceń jak również generować reklamy. Dodatkowo w panelu, Partner sam zleca wypłaty gotówki.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół VELL 

Kontakt

pixel